Smedyan ile neler yapabilirim ?


1. Facebook, twitter , instagram , youtube , linkedin, tumblr , pinterest ve diğer bir çok sosyal medya hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.
2. Facebook sayfa ve gruplarınıza tek bir tıklama ile paylaşım yapabilirsiniz , paylaşımlarınız hesaplarınızda sorunsuz olarak hızlı şekilde paylaşılır.
3. Haber postları paylaşanlar için harika avantajlar sizi dakikalarca uğraştıran işlemleri saniyeler içinde yapabilirsiniz.
4. İçeriklerinizi planladığınız zamanlarda paylaşır aynı zamanda link kısaltabilir ve ne zaman sileceğinizi seçebilirsiniz.
5. sBot ile wordpress sitelerinizin hepsini buradan yönetebilirsiniz , kolayca haber yada galeri paylaşırsınız , paylaştığınız içerik hazır olarak paylaşım alanına gelir siz sadece hangi hesaplarda paylaşmak istediğinizi seçersiniz.
6. sBot Haber ve Galeri botlarını kullanarak diğer sitelerden kolayca içerik çekebilirsiniz.
7. Twitter ve İnstagram hesaplarınızı kolayca büyütebilecek bir çok işlemi yapabilirsiniz, Neler yapabilirsiniz bazılarını kısaca anlatalım.
- Otomatik mesaj atabilirsiniz
- Otomatik beğeni yapabilirsiniz
- Otomatik takip edebilirsiniz
- Otomatik takipten çıkabilirsiniz
- Otomatik rt ve reshare yapabilirsiniz
- İstediğiniz gibi seçeneklere bağlı işlemler yapabilirsiniz, kolay işlemler için doğru yerdesiniz.
8. Facebook sayfa ve gruplardan hit kasmak için harika bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.
9. sChat ile yüzlerce harika özelliği kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz, ticari işlerinizi hemen yapabilirsiniz.
10. Birden fazla sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz kesinlikle hiç bir şifre bilğisi alınmamaktadır.
11. %100 güvenilirdir , apiler üzerinden balantı kurulur , sosyal medya hesaplarınız kapanmaz ve çalınamaz.
12. Çok daha fazlasını yapmak için sMedyan harika bir uygulamadır.

Kullanım Koşulları  ve Şartları

 

Smedyan.com kullanıcılarına analiz, sosyal medya yönetim ve seo ( Arama Motoru Optimizasyonu ) araçları deneyimi sunan, web servisler ile yazılmış bir internet sitesidir. Site içindeki rapor, bilgi, istatistik ve materyaller web servisler sayesinde elde edildiğinden dolayı servislerden elde edilen bilgi/bilgilerin değişikliği, servis iptali ve yazılımsal sorunlar nedeni ile oluşan bilgi aktarımındaki aksaklıklardan sorumlu değildir.
Smedyan.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir servis veya bilgiyi kullanmanız, tüm koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Smedyan.com internet sitesinde yer alan servislerin, bilgilerin, görsel ve işitsel unsurların telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Smedyan.com'a aittir.

 GENEL

Smedyan.com'da bulunan rapor, bilgi, istatistik ve materyal üçüncü şahıslar ile paylaşılabilir ya da başka bir internet sitesinde kullanılabilir. Hiçbir rapor, bilgi, istatistik ve materyal Smedyan.com’un yazılı izni olmaksızın resmi evrak olarak kullanılamaz. Smedyan.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm haklarıda saklıdır.
Bu internet sitesinde rapor, bilgi, istatistik ve metaryaller, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Smedyan.com bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksik olup olmadığını garanti etmemekle birlikte bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir.
Bu internet sitesi ve internet sitesine üyelik dayanağıyla kullanıcılara gönderilen e-posta mesajları, Smedyan.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Smedyan.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


 KULLANICI SORUMLULUKLARI

Site üyeleri, hiçbir hususta Kullanıcı Sözleşmesi/Kullanım Koşulları kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini, kısmen veya tamamen, herhangi bir üçüncü kişiye devir edemezler.
Site kullanıcıları, Smedyan.com izni olmaksızın hiçbir rapor, bilgi, istatistik veya materyalı resmi evrak olarak kullanamaz.
Site kullanıcıları ve üyeleri, Smedyan.com internet sitesinde dolaylı yollardan oluşabilecek veri eksikliği ve farklılıklarından sorumlu tutamaz.
Smedyan.com, kullanıcı sözleşmesinde kullanıcıya bilgi vermeden ya da sebep göstermeden yenileme, düzenleme ya da kaldırma hakkını saklı tutar, kullanıcı söz konusu bu durumlarda sözleşme ya da üyelik tarihi/satın alma tarihi gibi varyasyonlar gözetilmeksizin yenilenen kullanıcı sözleşmesini ve doğabilecek sonuçları kabul etmiş olur.
Smedyan.com, kullanıcıların ödeme aşamalarında kullanıcı tarafından doğabilecek hatalı işlemlerde Smedyan.com sorumlu tutulamaz ve geri iade hakkını saklı tutar.
Site üyeleri sadece yönetebildikleri sosyal medya hesaplarına içerik gönderebilir, legal olmayan yollar ile gerçekleştirilen işlemlerde sorumluluk tamamı ile kullanıcıya aittir. Her türlü sorun ve uygunsuz işlemlerde kullanıcının IP adresi gerekli mercilere teslim edilir.
Söz konusu rapor, bilgi, istatistik ve materyaller web servisler aracılığı ile sağlandığından dolayı bilgilerin olması gerektiğinden farklı veya eksik olması durumlarında kullanıcı Smedyan.com internet sitesini sorumlu tutamaz.
Smedyan.com internet sitesinde toplanan verilerin depolanma boyutu, saklama süresi, temin süresi ve sunum şeklindeki değişiklik ve değiştirme hakkını saklı tutar.


 GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Kullanıcı tarafında Smedyan.com internet sitesi kaynaklı yazılımsal veya teknik sorunlar nedeni ile oluşan hizmet aksama süresinin karşılığını kullanıcının isteğine göre; Ödemiş olduğunu ücretini 7 iş günü içerisinde iade eder ya da kullanıcının hizmet süresini uzatır.
Sözleşmede belirtilen koşullar nedeni ile oluşan geri iade durumlarında Smedyan.com, geri ödemeyi ödemenin alındığı ödeme kaynağına iade eder.
İade edilecek olan kanalın devre dışı kalması, iptali gibi durumlarda Smedyan.com farklı bir kredi kartı, banka hesabı veya aracı ödeme kanalına iade işlemi hakkını ve süresini saklı tutar.
Farklı kredi kartı, banka hesabı ya da aracı kuruma ödeme işlemlerinde kullanıcı, Smedyan.com'un iade için istediği belgeleri temin etmekle zorunludur.


 SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİĞİ

Smedyan.com, sözleşme üzerinde yapacağı değişiklikleri kullanıcılarına bildirmekle zorunludur ve bildirim işlemlerini de kayıtlı olan e-posta adresine doğruluğu veya teslim işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği kontrol etmez.