Smedyan ile neler yapabilirim ?


1. Facebook, twitter , instagram , youtube , linkedin, tumblr , pinterest ve diğer bir çok sosyal medya hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.
2. Facebook sayfa ve gruplarınıza tek bir tıklama ile paylaşım yapabilirsiniz , paylaşımlarınız hesaplarınızda sorunsuz olarak hızlı şekilde paylaşılır.
3. Haber postları paylaşanlar için harika avantajlar sizi dakikalarca uğraştıran işlemleri saniyeler içinde yapabilirsiniz.
4. İçeriklerinizi planladığınız zamanlarda paylaşır aynı zamanda link kısaltabilir ve ne zaman sileceğinizi seçebilirsiniz.
5. sBot ile wordpress sitelerinizin hepsini buradan yönetebilirsiniz , kolayca haber yada galeri paylaşırsınız , paylaştığınız içerik hazır olarak paylaşım alanına gelir siz sadece hangi hesaplarda paylaşmak istediğinizi seçersiniz.
6. sBot Haber ve Galeri botlarını kullanarak diğer sitelerden kolayca içerik çekebilirsiniz.
7. Twitter ve İnstagram hesaplarınızı kolayca büyütebilecek bir çok işlemi yapabilirsiniz, Neler yapabilirsiniz bazılarını kısaca anlatalım.
- Otomatik mesaj atabilirsiniz
- Otomatik beğeni yapabilirsiniz
- Otomatik takip edebilirsiniz
- Otomatik takipten çıkabilirsiniz
- Otomatik rt ve reshare yapabilirsiniz
- İstediğiniz gibi seçeneklere bağlı işlemler yapabilirsiniz, kolay işlemler için doğru yerdesiniz.
8. Facebook sayfa ve gruplardan hit kasmak için harika bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.
9. sChat ile yüzlerce harika özelliği kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz, ticari işlerinizi hemen yapabilirsiniz.
10. Birden fazla sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz kesinlikle hiç bir şifre bilğisi alınmamaktadır.
11. %100 güvenilirdir , apiler üzerinden balantı kurulur , sosyal medya hesaplarınız kapanmaz ve çalınamaz.
12. Çok daha fazlasını yapmak için sMedyan harika bir uygulamadır.

Gizlilik Sözleşmesi

 

Yürürlük Tarihi: 22 Mart 2021

Lütfen bu belgeyi dikkatlice okuyun. Bu Gizlilik Bildirimini anlamadıysanız veya buna bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, Platformu kullanmayı veya Platform'a erişmeyi derhal bırakmalısınız.

Genel Bakış.
Bu belge, Platformumuz aracılığıyla kişisel verilerin toplanması ve işlenmesine ilişkin uygulamalarımızı açıklamaktadır (aşağıda tanımlanmıştır). Uygulamalarımız aşağıdaki ilkeleri uygulamaktadır:

Hesap Verebilirlik
Bize emanet edilen kişisel verilerin korunmasından sorumluyuz.

Şeffaflık
Kullanıcıları kişisel verilerinin toplanması ve işlenmesi hakkında bilgilendirir ve adil bir şekilde kullanırız.

Orantılılık
Kişisel verileri belirli meşru amaçlar için toplar ve kullanırız. İşimizi yapmak için ihtiyacımız olanı topluyoruz.

Kontrol
Kullanıcılara kişisel verilerinin kullanımına ilişkin seçenekler sunar ve onlarla iletişim kurma tercihlerine saygı duyarız.

Güvenlik ve Saklama
Gözetimimizdeki kişisel veriler için uygun bir güvenlik seviyesi sağlamak için teknik, fiziksel ve organizasyonel önlemler alıyoruz. Amaçlanan amaçlar için gerektiği gibi saklarız.

Üçüncü şahıslar
Kişisel verileri paylaştığımız satıcıları, hizmet sağlayıcıları ve diğer üçüncü tarafları dikkatlice seçeriz ve yeterli bulduğumuz standartları taahhüt etmelerini isteriz.

Giriş.
Smedyan Hizmeti
Smedyan, çeşitli pazarlama ve müşteri etkileşimi biçimleri, e-posta pazarlaması, depolama yetenekleri ve özel araçlara, teknolojiye ve bilgi birikimine (topluca "Hizmet") dayanan öncü analitikler ile ilgili bir pazarlama otomasyon hizmetleri paketi sunar. Hizmet, hizmet sözleşmesine göre işletmelere veya acentelere ("Müşteriler") sağlanır ve bu Hizmet için bir ücret ödenmesine tabidir. Hizmet, yalnızca Müşteriler tarafından www.Smedyan.com, app.Smedyan.com veya * .marketingautomation.services web sitelerinden erişilebilen sınırlı bir alan aracılığıyla sağlanır.

Smedyan Platformu
Smedyan Hizmetinin tanıtımı ile bağlantılı olarak, Smedyan, Smedyan web sitesini, özel içeriği, raporları, yazılım uygulamalarını, sosyal medya sayfalarını geliştirmiş ve işletmiştir ve Smedyan Hizmeti hakkında kişilerle e-postalar, haber bültenleri gibi diğer etkileşim araçlarını kullanmıştır. veya telefon görüşmeleri, pazarlama etkinlikleri ve ticari fuarlara katılım. Smedyan Hizmetinin bu tür tüm promosyon ve satış yöntemleri "Platform" olarak belirlenmiştir.

Şebeke
Platformun operatörü ve Smedyan Hizmetinin sağlayıcısı, 5001 Celebration Pointe Avenue, Suite 410, Gainesville, FL adresinde bulunan Smedyan, Inc. ve Smedyan Technologies Inc ve Interinbox SA ("Smedyan" veya "biz" dahil) "Biz", "bizim").

Smedyan Web Sitesinin Kullanım Koşulları
Bu Gizlilik Bildirimi, https://smedyan.com/sayfa/legal/terms-of-service/ adresinde bulunan Smedyan Platformu ziyaretçileri için Smedyan Kullanım Koşullarına dahil edilmiştir.

Tanımlar.
Bu Gizlilik Bildiriminin amacı doğrultusunda,

"Müşteri", Smedyan Hizmetini kullanmak amacıyla Smedyan'in ödeme yapan veya deneme müşterisi olan, olmuş veya olmak üzere olan bir işletme anlamına gelir.

"Ziyaretçi" Platformu ziyaret eden ve Hizmet hakkında bilgi arayan bir kişi anlamına gelir.

"Müşteri adayı", ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgilendiğini ifade eden, örneğin bilgi talep etmek için bir form doldurarak veya bir kartvizit sunarak, bir teknik inceleme veya Platformun bir demosunu sunarak veya bizimle herhangi bir şekilde etkileşime giren bir ziyaretçi anlamına gelir. Hizmetimiz hakkında, örneğin e-postalarda, telefon görüşmelerinde veya yüz yüze etkileşim yoluyla.

"Müşteri Temsilcisi", bir Müşteri adına hareket eden ve bu kapasitede Smedyan veya Platformu kullanan veya onlarla etkileşimde bulunan bir kişi anlamına gelir.

"Kullanıcı" veya "siz" veya "sizin" bir ziyaretçi, müşteri adayı veya Müşteri Temsilcisi anlamına gelir.

Dürbün.
Smedyan Platformu
Bu Gizlilik Bildirimi, Smedyan'in kendi Platformunda veya Platformunda ve kendi amaçları için topladığı kişisel verilerin, örneğin Smedyan web sitesini kullanarak, bizi arayarak, bilgi talepleri göndererek, Platform ile etkileşime girdiğinde kişisel verilerin işlenmesi için geçerlidir. veya ticaret fuarlarında standımızı ziyaret edin.

Müşterilerin Hizmetimizi Kullanımı bu Gizlilik Bildirimine Tabi Değildir
Bu Gizlilik Bildirimi, Müşterilerimiz Hizmeti kendi amaçları için kullandıklarında meydana gelen kişisel verilerin toplanması veya işlenmesi için geçerli değildir. Müşterilerimiz tarafından Hizmetimizi kullandıklarında kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi, bu Müşterilerin web sitelerinde yayınlanan gizlilik politikasına tabidir. Müşterilerimizin Hizmetimizi kullanarak toplamayı veya yönetmeyi seçebileceği bilgi türlerini kontrol etmiyoruz. Bu bilgiler kendilerine aittir ve onlar tarafından veya onların adına, onların talimatlarına ve kendi politikalarına uygun olarak kullanılır, ifşa edilir ve işlenir. Müşterilerimizin Hizmetimizi kullanarak topladıkları kişisel verileri kullanımından sorumlu değiliz.

Üçüncü Taraf Hizmetleri
Bu Gizlilik Bildirimi ayrıca herhangi bir üçüncü şahıs için geçerli değildir.

Bir makaleye bağlantılar veya sosyal ağ düğmeleri (örneğin, Facebook veya Twitter) gibi Platforma bağlanabilecek web sitesi, hizmet veya sosyal medya düğmesi ("Üçüncü Taraf Hizmeti"). Veri toplama ve / veya işleme uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlardan sorumlu değiliz. Platformumuzdan ayrıldığınızda haberdar olmanızı öneririz. Ayrıca bu üçüncü şahıs Hizmetlerinin gizlilik beyanlarını okumanızı da tavsiye ederiz. Bir üçüncü tarafın Hizmetine bir bağlantının dahil edilmesi, üçüncü tarafın herhangi bir ürününü, hizmetini veya veri işleme uygulamalarını onayladığımız anlamına gelmez; veya bu Gizlilik Bildiriminin üçüncü tarafların ürünlerini, hizmetlerini veya uygulamalarını kapsadığını.

Gizlilik Bildirimindeki Güncellemeler ve Değişiklikler.
Platforma her eriştiğinizde, bu Gizlilik Bildiriminin o zamanki güncel sürümü geçerli olacaktır. Bu sayfayı ve yayınlanan Gizlilik Bildiriminin tarihini periyodik olarak kontrol etmenizi ve Platformu en son kullandığınızdan bu yana tüm değişiklikleri gözden geçirmenizi öneririz.

Değişen yasal, teknik, pazar ve ticari gelişmelere yanıt olarak bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirip güncelleyeceğiz. Bu Gizlilik Bildirimini güncellediğimizde, yukarıdaki en son revizyon tarihini not edeceğiz. Yaptığımız değişikliklerin önemi ile tutarlı ve geçerli yasalara uygun bir şekilde tüm kullanıcıları bilgilendirmek için uygun önlemleri alacağız.

Bu Gizlilik Bildiriminde yukarıda belirtilen değişiklikleri yayınladıktan ve aksi takdirde bildirimdeki değişikliklerle ilgili geçerli yasalara uyduktan sonra Platforma erişiminiz veya Platform'u kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikler.

Bu tür değişiklikleri kabul etmiyorsanız, Platforma erişmeyi veya kullanmayı bırakmalı ve aşağıda açıklandığı gibi kullanım sözleşmesi yaparak bilgilerinizin silinmesini istemelisiniz. Bazı durumlarda, gerçek rızanız gerekecektir ve bu durumda bu paragrafın hiçbir etkisi olmayacaktır.

Bilgi Toplama Uygulamaları.
İşimizi yürütmek için ve işimizin meşru menfaati için, işimizi yürütmek için ve yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde pazarlama amaçları dahil olmak üzere aşağıda listelenen çeşitli bilgileri topluyoruz. Web sitemiz ve diğer halka açık hizmetlerimiz ve uygulamalarımız, öncelikle iş ortamında etkileşim için tasarlanmıştır. Bilgi toplama uygulamalarımız, iş bağlamına ve satış çabalarımız için potansiyel müşterilerin dikkatli ve sınırlı bir şekilde tanımlanmasına odaklanmıştır.

Bu veriler şunları içerir:

Günlük Verileri

Bir kullanıcı Platformumuzu kullandığında veya onunla etkileşim kurduğunda veya kullanıcıyı Platformumuza yönlendiren bir bağlantıya tıkladığında, kullanıcının tarayıcısı otomatik olarak sağlar ve kullanıcının cihazı (bilgisayar, tablet, akıllı telefon) hakkında belirli bilgileri otomatik olarak toplar ve saklarız. ve kullanıcının faaliyetleri. Bu içerir:

Tercihler ve ayarlar: saat dilimi, dil ve karakter boyutu.
Tanımlayıcılar: IP adresi
Teknik bilgiler: cihaz türü, işletim sistemi adı ve sürümü, cihaz üreticisi, tarayıcı bilgileri (tür, sürüm), ekran çözünürlüğü.
Kaba coğrafi bilgiler: IP adresinden elde edilen coğrafi konum.
Bu verileri Platformumuzun düzgün çalışması için topluyoruz. Kullanıcı "lider" olana kadar bu veriler belirli bir kişiye bağlanamaz.

Trafik Verileri
Platformun kullanımıyla oluşturulan veriler ayrıca şunları içerir:

Platformun kullanımına ilişkin bilgiler: tarih damgası, ziyaret edilen sayfanın URL'si, Platformumuzu veya Platformumuzu kullanan bir web sitesini ziyaret etmeden önce ziyaret ettiğiniz son web sayfasının URL'si. Hizmetimizi ziyaret etmeden önce ziyaret ettiğiniz son web sayfasının URL'si.
Web sayfalarımızla etkileşim geçmişi: görüntülenen sayfalar, bir sayfada geçirilen süre, tıklama, tıklama akışı verileri; yapılan sorgular, arama geçmişi, seçilen arama sonuçları; yapılan yorumlar, talep edilen hizmet türü, yapılan satın alımlar.
Bu verileri Platformumuzun nasıl kullanıldığını anlamak ve Platformumuzun kullanımına ilişkin istatistikler oluşturmak için toplarız. Kullanıcı "müşteri adayı" olana kadar bu veriler belirli bir kişiye bağlanamaz.

Potansiyel Müşteri Verileri
Bir ziyaretçi, örneğin bir ürün veya hizmet hakkında bilgi almak için bizimle etkileşime girerse, ziyaretçi bir müşteri adayı olur. Bu durumlarda, talepte bulunmak için kullanılan form veya anket aracılığıyla bize sağlanan bilgileri veya bir ticaret fuarı veya endüstri etkinliğinde sağlanan iletişim veya diğer bilgileri toplayacağız. Bilgiler, kişi tarafından doğrudan ve gönüllü olarak sağlanır. Koşullara bağlı olarak bilgiler şunları içerebilir:

Ad ve soyad
İşletmenin adı
E
Açık adres, şehir, eyalet, il ve / veya ülke
Telefon numarası
Web Sitesi URL'si
Sosyal Medya Kolları
Cep numarası
Bu verileri satış ve pazarlama amacıyla topluyoruz, böylece bir liderden gelen bir talebe yanıt verebilmemiz için Hizmetimiz hakkında bilgi sağlayabiliyoruz.

Müşteri Temsilcisi Verileri
Bir Müşteri Hizmeti satın aldığında, Platformumuzda Müşteri adına bir hesap oluştururuz. Müşteri, bir veya birkaç hesap oluşturma imkanına sahiptir.

Bu hesapları kullanmasına izin verilen her yetkili Müşteri Temsilcisi için şunları talep ediyoruz:

Ad ve soyad
Hizmetin satın alındığı şirketin adı
E
Açık adres, şehir, eyalet, il ve / veya ülke
Telefon numarası
Web Sitesi URL'si
Kişinin tercihine bağlı olarak şunları da içerebilir:

Sosyal Medya Kolları
Cep numarası
Yalnızca hesabı çalıştırmak veya yönetmek için gereken minimum miktarda bilgi zorunludur. Müşteri Temsilcisi, örneğin Hizmet aracılığıyla sosyal medya hesaplarına erişim sunarak Hizmeti geliştirmek için kullanabileceğimiz ek bilgiler sağlamayı seçebilir.

Müşteri hesabına erişmek için, tescil ettirenin bir şifre seçmesi gerekir.

Kullanıcının Halka Açıkladığı Bilgiler
Platform, belirli kullanıcıların Kişisel verileri dahil olmak üzere içerik veya diğer bilgileri yüklemesine, göndermesine, iletmesine, görüntülemesine, gerçekleştirmesine veya dağıtmasına izin veren özellikler içerir. Kullanıcının bu tür özellikler aracılığıyla açıklamayı seçtiği herhangi bir bilgi kamuya açık bilgi haline gelebilir.

Smedyan, kullanıcı bunu kamuya açıkladıktan sonra bu bilgiler üzerinde kontrol uygulayamaz. Kişisel verilerinizi bu tür özellikler aracılığıyla ifşa etmeye karar verirken dikkatli olmalısınız ve bu tür bilgilerin her türlü kullanımından veya kötüye kullanımından yalnızca siz sorumlusunuz.

Halka Açık Bilgiler
Doğrudan kullanıcıdan veya kullanıcının ekipmanından aldığımız bilgileri, halka açık kaynaklardan, halka açık kayıtlardan veya diğer halka açık veri tabanlarından veya kullanıcının örneğin tweet veya Facebook gibi halka açıkladığı bilgilerden elde edilebilen ek bilgilerle tamamlıyoruz. gönderiler.

Ödeme Bilgileri
Bir Müşteri Hizmet için ödeme yaptığında, ödeme yöntemini, ödeme tarihini ve miktarını tahsil ederiz. Müşteri bir kredi kartı ile ödeme yaparsa, bu bilgiler doğrudan ödeme işlemcimize iletilir ve İşlem Kimlik numarası dışındaki ödeme bilgilerinin ayrıntılarını saklamayız. Ödeme kartı bilgileri girildikten sonra, ödeme kartı bilgilerine erişemiyoruz ve ödeme kartı bilgilerinin herhangi bir kaybı veya tehlikesi için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bir ödeme yaptığınızda, ödeme işlemcimizin şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Devam eden bir ilişki olması durumunda, Müşteri hesabının yönetimi için gerektiği şekilde Müşterinin ödeme geçmişi hakkındaki bilgileri saklarız.

Kullanıcılardan İletişim
Bir ziyaretçi veya lider çevrimiçi bir formu doldurduğunda, web sitemizi veya Platformumuzun diğer alanlarını (örneğin sosyal medyada) ziyaret ettiğinde veya bir kullanıcı bizimle e-posta, telefon veya metin yoluyla başka şekilde iletişime geçtiğinde, otomatik olarak belirli bilgileri toplar ve saklarız. bu kullanıcı ve kullanıcının etkinlikleri, bu tür bir kullanıcıdan aldığımız şekliyle, örneğin:

Kullanıcının adı ve iletişim bilgileri.
Kullanıcının bize sağladığı bilgiler.
Varsa, kullanıcının şirket bilgileri.
İletişimin doğası.
Etkileşimin amacı ve kullanıcının sorgusu veya talebine yanıt olarak gerçekleştirdiğimiz işlem.
Kullanıcının bu tür bir iletişimi aldıktan sonra yaptığı herhangi bir eylem (örneğin, kullanıcının sunduğumuz bir etkinliğe katılmak için kaydolup kaydolmaması veya belge almayı talep etmesi).
Her tür etkileşim ile bağlantılı olarak toplanan bilgiler, Smedyan'in ve her kullanıcının pazarlama ve satış amacıyla ve Hizmetimizin tanıtımı için talep edenle etkileşime devam edebilmesi için saklanır.

Kullanıcılarla İletişim
Yürürlükteki yasalar tarafından çerezleri kullanmamız yasaklanmadıkça ve bir kullanıcı çerez kullanımımıza başka şekilde izin vermedikçe, kullanıcılarla yaptığımız bazı yazışmalarımıza çerez ekleriz.

Bu durumda, bir kullanıcıya bir e-posta mesajı gönderdiğimizde, mesajımız görüntülendiğinde veya tıklandığında, kullanıcının mesajımıza erişip erişmediğini veya açmayı reddettiğini bilmemizi sağlayan bir olayı bize kaydedecek resimler veya bağlantılar içerir. Bu işlem ayrıca, benzersiz tıklamaları veya ziyaretleri saymamıza ve potansiyel olarak alıcıyı izlememize olanak tanıyan bir çerez de depolayabilir.

Bu bilgiler, meşru iş amaçlarımız için gereklidir, çünkü bireyin iletişimlerimize nasıl tepki verdiğini anlamamıza ve sağlanan bilgilerin miktarını ve niteliğini sınırlamamıza yardımcı olur. Bu tür araçların adil, yasal ve işimizin meşru menfaati ve ihtiyaçları ile orantılı olduğuna ve metodolojimizin, toplanan bilgilerin toplanması ve kullanılması bağlamı ve amacı açısından her bir kullanıcının meşru hak ve beklentilerini adil bir şekilde ele aldığına inanıyoruz. .

Bilgiler, pazarlama çabalarımızla bağlantılı olarak toplanır ve müşteri adayı ile etkileşimi devam ettirebilmemiz veya durdurmayı seçebilmemiz için saklanır.

Yoğun hayatınıza müdahale etmek veya zamanınızı boşa harcamak istemiyoruz. Herhangi bir zamanda sizinle iletişim kurmayı kesmemizi isterseniz, lütfen "Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz" bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin veya yazılı elektronik iletişimlerimizden herhangi birinde bulacağınız abonelikten çıkma bağlantısından yararlanın.

Anketler ve Yarışmalar
Zaman zaman kullanıcıları katılmaya davet ediyoruz

anketlerde veya yarışmalarda ipate. Katılım gönüllülük esasına dayanır. Bu anketler, pazarlama çabalarımızın amaçları doğrultusunda düzenlenmiştir.

Bir kullanıcı katıldığında, ad ve e-posta adresi gibi belirli kişisel verileri talep ederiz. Bu, yanıtların doğru bir şekilde kategorize edildiğinden ve kopyalanmadığından emin olmak için gereklidir.

Anketin veya içeriğin niteliğine bağlı olarak, bu bilgileri anket sonuçlarını katılımcılara göndermek veya uygunsa yarışma kazananlarını bilgilendirmek ve ödülleri vermek için de kullanırız.

Bu anketlerden ve yarışmalardan elde edilen bilgileri toplu biçimde, analitik amaçlarla, pazarımızı anlamak, site trafiğini veya uygulama kullanımını izlemek veya Platformumuzu veya Hizmetimizi kullanıcıların ihtiyaçlarını veya çıkarlarını karşılayacak şekilde değiştirmek için kullanırız.

Bu anketleri yürütmek için üçüncü taraf bir hizmet sağlayıcı kullanırsak, hizmet sağlayıcı tarafından toplanan bilgiler hem hizmet sağlayıcının gizlilik politikasına hem de Smedyan’e tabi olabilir. Anket kurallarıyla birlikte geçerli gizlilik politikaları hakkında bilgi vereceğiz ve yasalar gerektirdiğinde bu kurallara ilişkin açık rızanızı isteyeceğiz. Servis sağlayıcının toplanan bilgileri ne ölçüde kullanmasına veya yeniden kullanmasına izin verildiğini anlamak için anketin veya yarışmanın koşullarını okumalısınız.

Sosyal medya
Platformumuz, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi üçüncü taraf sosyal medya platformlarıyla entegrasyonlar sunar. Bu hizmetler, IP adresinizi ve Platformumuzda hangi sayfayı ziyaret ettiğinizi toplar. Özelliklerinin düzgün çalışmasını sağlamak için bir çerez ayarlayabilirler. Sosyal medya özellikleri ve pencere öğeleri, üçüncü bir tarafça veya doğrudan web sitemizde barındırılır. Bu özelliklerle etkileşimleriniz, özelliği sağlayan şirketin gizlilik politikasına tabidir.

Bu hizmetleri kullanmanız isteğe bağlıdır. Bunları kullanmayı seçerseniz, kişisel verilerin bu hizmetler tarafından şartlarına göre toplanmasına açıkça rıza göstermiş sayılırsınız.

Üçüncü Taraflardan Aldığımız Bilgiler
Dizinler dahil olmak üzere üçüncü taraf veri sağlayıcılardan bilgi alıyoruz. LinkedIn gibi bazı durumlarda, bilgiler LinkedIn'deki profillerini paylaşan kişiler tarafından açıkça kamuya açıklanmıştır ve bireylerin artık bu tür bilgilerde gizlilik çıkarlarının olmadığını ve meşru menfaat için kullanılabileceğini varsayıyoruz. Smedyan'in potansiyel Müşteriler hakkında bilgi edinmesi.

E-posta hesapları
Kullanıcılar, üçüncü taraf e-posta hizmeti sağlayıcıları tarafından barındırılan e-posta hesaplarından e-postaların içeriğini düzenli olarak toplayan ve depolayan Platform özelliklerini kullanmayı seçebilirler. Bu, Platformun gelişmiş özelliklerini sağlamak amacıyla yapılır ve yalnızca kullanıcının açık talimatıyla yapılır.

Bu özellikleri sağlamak için Platform, kullanıcının üçüncü taraf e-posta hesaplarıyla kimlik doğrulaması yapmalıdır. Mümkün olduğunda bu, OAuth kullanılarak yapılır.

Örneğin, Platform, bir kullanıcının belirli e-posta hesabıyla güvenli bir şekilde kimlik doğrulaması yapmak için OAuth kullanacaktır. Kimlik doğrulaması yapıldığında, OAuth kimlik doğrulaması veya "taşıyıcı" belirteci şifrelenir ve depolanır ve kimlik doğrulamayı kanıtlamak için sonraki isteklerde kullanılır. OAuth mümkün olmadığında, kullanıcının üçüncü taraf e-posta hesabı kimlik bilgilerini şifreler ve depolar ve daha sonra üçüncü taraf e-posta hizmetiyle güvenli bir şekilde kimlik doğrulaması yapmak için kullanırız.

E-posta hesabı kimlik doğrulama belirteçlerine ve kimlik bilgilerine (varsa), bu verilerin şifresini çözme anahtarlarına ve kullanıcı e-posta içeriğine erişim, yalnızca Platformu desteklemek ve geliştirmek için erişime ihtiyaç duyan çalışanlarla ve yalnızca iş sorumlulukları kapsamında sınırlıdır. Kullanıcının kimlik doğrulama jetonları veya kimlik bilgileri ve e-posta verileri asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Google üzerinden Gmail hesaplarıyla OAuth yetkisi veren ve kullanan kullanıcılar için, Platform aracılığıyla elde edilen verilerin kullanımı Google'ın Google API Hizmetleri: Kullanıcı Verileri Politikası'nda listelenen ek Kısıtlı Kapsam gereksinimlerine uygun olacaktır. Bu politikanın ayrıntıları şu adreste bulunabilir: https://developers.google.com/terms/api-services-user-data-policy#additional-requirements-for-specific-api-scopes. Bu politika Google'ın ihtiyaçlarına göre değişebileceğinden, kullanıcıların yukarıdaki ekli web adresinden politika güncellemelerini düzenli olarak kontrol etmeleri önerilir.

Bilgi Nasıl Toplanır.
Bilgiler, aşağıda açıklanan birkaç farklı yolla toplanır. Bu tür araçların adil, yasal ve işimizin meşru menfaati ve ihtiyaçları ile orantılı olduğuna ve metodolojimizin, toplanan bilgilerin toplanması ve kullanılması bağlamı ve amacı açısından her bir kullanıcının meşru hak ve beklentilerini adil bir şekilde ele aldığına inanıyoruz. .

Bununla birlikte, yoğun yaşamınıza rahatsız etmek veya zamanınızı boşa harcamak istemediğimizden lütfen emin olun. Herhangi bir zamanda, hakkınızdaki herhangi bir şekilde bilgi toplamayı veya işlemeyi durdurmamızı isterseniz, lütfen "Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz" bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin.

Kullanıcı Tarafından Sağlanan Bilgiler

Cihaz
Bazı bilgiler, kullanıcının cihazı veya tarayıcısı tarafından otomatik olarak sağlanır. Bu, örneğin tarayıcı ve cihaz sürüm bilgilerini içerir.

Bir Kullanıcı Uygulamamızı İndirdiğinde ve Kullanırken Elde Edilen Bilgiler.
Bir kullanıcı Uygulamamızı indirip kullandığında, Uygulamanın sunucularımıza eriştiği tarih ve saat ve hangi ekranlara veya sayfalara erişildiği gibi kullanım verilerini izleyebilir ve toplayabiliriz.

Kullanıcı Tarafından Doğrudan İletişim
Bazı bilgiler doğrudan kullanıcı tarafından sağlanır. Bu, örneğin bir kullanıcı tarafından sağlanan bilgileri içerir:

Ürünlerimizden veya hizmetlerimizden biri hakkında bilgi talep ederken.
Bir anket, form veya anket doldurarak.
Bizi aradığınızda ve bizden yardım talep ettiğinizde.
Bizi bir endüstri etkinliğinde ziyaret ederek.
Bir seminere veya web seminerine katılmak için kaydolarak.
Bir haber bülteni veya tanıtım yazısının bir kopyasını talep ederek.
Pazarlama iletişimlerine abone olurken.
Destek talep ederken.
Bir satış temsilcisi ile yapılan telefon görüşmeleri sırasında.
Bir Üçüncü Taraf Sitesinde Kullanıcının Etkinliği
Bir müşteri adayı, Smedyan formlarını veya izleme kodunu entegre eden bir üçüncü taraf web sitesini kullandığında, bu formlarda sunulan bilgiler ve bu web sitelerinde ziyaret edilen sayfalar Platformumuz tarafından kaydedilecektir.

Sosyal medya
Platformumuzdaki bir kullanıcının hesabına bir sosyal medya hesabı bağlandığında, kullanıcının sosyal medya hesabı, etkinlikleri ve arkadaşları hakkında belirli bilgilere erişmek için kullanıcının iznini isteriz. Sosyal medya siteleri, arkadaş listeleri gibi API'leri aracılığıyla bilgileri tüm uygulamaların kullanımına sunar. Aldığımız bilgiler, kullanıcının veya sosyal medya sitesinin bizimle paylaşmaya karar verdiği bilgilere bağlıdır.

Kamu Kaynakları
Bazı bilgiler kamuya açık kayıtlardan ve kamuya açık veritabanlarından elde edilir.

Üçüncü şahıslar
Bazı bilgiler, bu tür bilgileri paylaşma hakkına sahip olduklarını onaylayan ortak pazarlama ortakları ve üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından sağlanır.

Çerezler, Piksel Etiketleri ve Diğer Teknolojiler.
Bazı bilgiler çerezler aracılığıyla toplanır. Platformumuzda, düzgün çalışmasını sağlamak ve kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için çerezler, piksel etiketleri ve diğer izleme teknolojileri kullanılmaktadır. Tanımlama bilgileri, "birinci taraf tanımlama bilgileri" (bizim tarafımızdan sunulan) veya "üçüncü taraf tanımlama bilgileri" (başkaları tarafından sunulan) olabilir.

Çerezleri ve diğer benzer izleme teknolojilerini kullanımımız hakkında ek bilgi için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

Biz, hizmet sağlayıcılarımız ve kullanıcılara alakalı reklamlar sunmamıza yardımcı olan tüm reklam ağları, genel kullanıcı etkinliklerini ölçmek ve izlemek için çerezler, piksel etiketleri (web işaretçileri ve şeffaf veya şeffaf GIF'ler olarak da bilinir) ve diğer benzer teknolojileri kullanabiliriz. Sitemiz ve üçüncü taraf web sitelerinde.

Bazı ülkelerde, etkilenen kullanıcının önceden izni olmadan bir kullanıcının tarayıcısına gerekli çerezler dışında çerez göndermemize izin verilmemektedir. Bu durumda, böyle bir rıza arayacağız. Bu bölümün geri kalanı, tanımlama bilgilerinin kullanımının geçerli yasalar tarafından kısıtlanmadığını ya da kısıtlanmışsa, bireyin tanımlama bilgilerinin kullanımına açıkça izin verdiğini varsayar.

Bu çerezler tarafından sağlanan bilgiler, Platformumuzu her kullanıcının özel ihtiyaçlarına uyarlanacak şekilde sağlamamıza yardımcı olmak için, örneğin kullanıcının bulunduğu ülkenin tanımlanmasına izin vermek için gereklidir, böylece web sitemizi uygun dilde sunabiliriz. .

Bu tür araçların adil, yasal ve işimizin meşru menfaati ve ihtiyaçları ile orantılı olduğuna ve metodolojimizin, toplanan bilgilerin toplanması ve kullanılması bağlamı ve amacı açısından her bir kullanıcının meşru hak ve beklentilerini adil bir şekilde ele aldığına inanıyoruz. .

Google Inc. ("Google") ve Pendo tarafından sağlanan Google Analytics dahil olmak üzere üçüncü taraf analiz hizmetleri, ziyaretçilerin Platformumuzu nasıl kullandığını analiz etmek ve istatistiksel raporları derlemek için çerezleri ve benzer teknolojileri kullanır.

Google Analytics çerezi de dahil olmak üzere belirli çerezlerin kullanımını önlemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz ve ilgili bilgiler https://smedyan.com/sayfa/legal/Smedyan-cookie- adresinde bulunan Çerez Politikamızda sağlanmaktadır. politika/.

Bilgi Kullanımı ve İfşası.
İşletmemizin meşru menfaati için toplanan verileri aşağıdaki şekilde kullanırız:

Toplu Veriler
Ziyaretçilerimizin ve liderlerimizin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını ve Platformumuzu nasıl kullandıklarını daha iyi anlamak için toplu halde trafik verilerini kullanırız. Kullanımdaki kalıpları ve eğilimleri belirleyerek, daha alakalı ve faydalı içerik sunmak için Platformu ve pazarlama materyalini daha iyi tasarlayabiliyoruz.

Ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını veya ilgi alanlarını daha iyi anlamak için toplu halde günlük verilerini ve demografik verileri kullanırız, bu da daha uygun pazarlama materyalleri ve daha iyi uyarlanmış iletişim oluşturmamıza yardımcı olur.

Sosyal medya
Bunu yapmamıza izin verildiğinde, Üçüncü Taraf Sosyal Medya Hesabı Verilerini bu Gizlilik Bildirimine ve Facebook ve Twitter gibi üçüncü taraf sosyal medya şirketlerinin gizlilik politikalarına uygun olarak kullanırız.

Smedyan'in çevrimiçi olarak nasıl tartışıldığını anlamak ve müşterilerle, potansiyel müşterilerle veya sosyal medyada potansiyel müşterilerle iletişim kurmak.

Pazarlama Çabalarımızın bir parçası olarak
Talebe yanıt olarak Platform veya Hizmet ile ilgili istenen bilgileri sağlamak için bir ziyaretçinin veya liderin sağladığı İletişim Verilerini kullanırız.

Satış Çabamızın bir parçası olarak
Ziyaretçiler, potansiyel müşteriler ve Müşteri Temsilcileri ile etkileşimimizin ve onların aşağıdaki taleplerinin bir kaydını tutuyoruz:

İletişim bilgilerinin ve yazışmaların kayıtlarını tutun.
İlgili pazarlama bilgilerini ve pazar araştırması anketlerini gönderin.
Faaliyetlerimiz hakkında kullanıcıyla iletişim kurun.
Kullanıcının tercihlerine veya görünen ilgi alanlarına göre kullanıcının ilgisini çekebilecek etkinliklere davet gönderin.
Facebook ve / veya Twitter gibi sosyal medya hizmetleri aracılığıyla içerik paylaşın.
Müşterilerle Etkileşim Kurmak
Aşağıdakilere yanıt vermek için Müşteri Temsilcisinin sağladığı İletişim Verilerini kullanırız:

Bir yardım talebi (örneğin, bir destek talebi).
Hesaplarıyla ilgili istenen bilgileri sağlayın.
Platformun Kullanımını Sağlayın veya Kolaylaştırın
Bir kullanıcı hakkındaki bilgileri şu amaçlarla kullanırız:

Kullanıcı tarafından talep edilen ürünleri, hizmetleri veya belgeleri sağlayın.
Hizmetlerimizin satın alımlarını gerçekleştirin.
Kullanıcıların isteklerine veya yorumlara ya da sorulara yanıt verin.
Müşteri Temsilcilerine servis ve destek sağlayın.
Sunucu sorunlarını teşhis edin ve Platformu veya Hizmeti yönetin.
Müşteri Temsilcileri ile takip edin ve sorunları dahili olarak veya üçüncü taraf ortaklarımızla çözmeye yardımcı olun.
Platformumuzun düzgün çalıştığından ve o kullanıcının cihazı için optimize edildiğinden emin olmak için bir kullanıcının cihazı hakkındaki bilgileri kullanırız.

Finans ve Muhasebe için
Platformun belirli özelliklerine ilişkin niteliklerini doğrulamak ve müşteri adayı Müşteri Temsilcisi olduktan sonra Müşteri'yi uygun şekilde faturalandırmak için satış süreci sırasında bir lider tarafından sağlanan finansal verileri kullanırız.

Ticari Faaliyetlerimiz için

Kullanıcıya yönetim bilgilerini göndermek için.
Kullanıcılarımızın tercihlerine veya ilgi alanlarına yanıt vermek veya bir işlemin işlenmesini ve tamamlanmasını hızlandırmak için.
Platformumuzu yönetmek, teknik sorunları teşhis etmek ve işimizi yönetmek için.
Kullanıcının Platformu kullanmasını kolaylaştırmak.
Kullanıcının Platformumuzda hızlı ve verimli bir şekilde gezinmesine veya göz atmasına izin verin.
Web Sitemizi ve Uygulamalarımızı Kullanıcının İhtiyaçlarına Uyarlamak İçin

Dil veya yazı tipi boyutu gibi kullanıcının tercihini hatırlamak.
Güvenlik Amaçları İçin
Müşteri Temsilcilerimiz ve bazı durumlarda ziyaretçiler hakkındaki bilgileri veri analizi, denetimler, güvenlik ve dolandırıcılık izleme ve önleme gerçekleştirmek için kullanırız; Platformumuzu veya Hizmetimizi geliştirmek, iyileştirmek veya değiştirmek.

IP Adreslerini, Platformumuzun veya Hizmetimizin kullanım düzeylerini hesaplamak, sunucu sorunlarının teşhisine yardımcı olmak ve dolandırıcılığı, istenmeyen postayı veya diğer yıkıcı veya yıkıcı davranışları tespit etmek gibi yönetim ve güvenlik amaçları için kullanırız.

İstatistik ve Araştırma Amaçları İçin
Platform veya Hizmetin kullanımındaki eğilimler hakkında raporlar oluşturmak ve promosyon kampanyalarımızın etkinliğini belirlemek için birleştirilmiş Trafik Verilerini ve çerezler kullanılarak toplanan bilgileri kullanırız.

Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını belirlemek, belirli ürün veya hizmetleri tanıtmak veya pazarlama ve reklam hedefleme çabalarımızı optimize etmek için ek destek sağlamak için toplu ve anonim biçimde toplanan bilgileri inceliyoruz. Örneğin, belirli bir ilgi alanı veya amacı olan bir eyaletteki veya ülkedeki kullanıcılarımızın yüzdesine ilişkin istatistikleri derleyebiliriz veya Platformumuzda görünen yeni özellikler veya reklamlar tasarlayabiliriz.

Üçüncü Şahıslarla Paylaşım.
Aşağıda açıklananlar dışında, Smedyan bir kullanıcının kişisel verilerini üçüncü şahıslarla paylaşmayacak veya ifşa etmeyecektir. Bu tür uygulamaların adil, yasal ve işimizin meşru menfaati ve ihtiyaçları ile orantılı olduğuna ve uygulamalarımızın, toplanan bilgilerin toplanması ve kullanılması bağlamı ve amacı açısından her bir kullanıcının meşru hak ve beklentilerini adil bir şekilde ele aldığına inanıyoruz. , müdahaleci veya kullanıcıların meşru haklarına aykırı değildir.

Yoğun hayatınıza müdahale etmek veya zamanınızı boşa harcamak istemiyoruz. Herhangi bir zamanda sizi etkileyen herhangi bir faaliyeti durdurmamızı isterseniz, lütfen "Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz" bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin.

Pazarlama Ortaklarına Açıklama
Genel yasalar bunu yapmamıza izin verdiğinde, hedef kitlelerimizin demografik özelliklerini daha iyi anlamak ve pazarlama verileri ürünlerimizi ve hizmetlerimizi desteklemek için her türlü Kişisel veriyi kullanırız.

Bu, geçerli yasalar tarafından yasaklanmadığında, üçüncü taraf pazarlama şirketlerini, bağlı kuruluşları, reklam ajanslarını ve veri toplama şirketlerini içerebilecek ortak firmalara kişisel bilgiler de sağlarız. Bu ortak firmalar, bu Gizlilik Bildirimine uygun olarak ürünler ve hizmetlerdeki potansiyel müşterilerin ilgi düzeylerini belirlemek için bu bilgileri kullanır.

Bireylerin önceden açık rızası olmadan bu tür faaliyetlere izin verilmeyen ülkelerde,

bu aktiviteler.

Netlik sağlamak için, kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (PII) ortak firmalarla paylaşmayız veya ifşa etmeyiz.

Servis sağlayıcıları
Reklamcılık, barındırma, veri analizi, bilgi teknolojisi ve altyapı, sipariş yerine getirme, e-posta teslimi, denetim ve diğer konularla bağlantılı olarak bize hizmet sağlayan tedarikçilerimiz, alt yüklenicilerimiz ve diğer üçüncü taraflarla (topluca "hizmet sağlayıcıları") bilgi paylaşıyoruz. ilgili aktiviteler.

Hizmet sağlayıcılarımıza yalnızca belirlenmiş işlevlerini yerine getirmeleri için ihtiyaç duydukları bilgiler verilir. Her bir hizmet sağlayıcı ile yaptığımız sözleşmeler, onların, onlara sağladığımız bilgileri kullanmalarını veya başkalarıyla paylaşmalarını ya da bizim tarafımızdan yönlendirilenden başka amaçlarla doğrudan kullanıcılarımızdan toplamalarını yasaklamaktadır.

Analitik
Platformumuzun kullanımını değerlendirmek için Google Analytics gibi otomatik cihazlar ve uygulamalar kullanıyoruz. Analitik hizmet sağlayıcıları, hizmetlerini gerçekleştirmek için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazla ayrıntı için lütfen "Çerezler" bölümünü inceleyin.

Sosyal Medya Ağları
Platform, bir kullanıcının yorum, inceleme veya diğer bilgileri yayınlayabileceği veya paylaşabileceği üçüncü taraf web sitelerine ve sosyal medya ağlarına ("Üçüncü Taraf Hizmetleri") bağlantılar içerir, örneğin bir makaleyi iletmek, bir satış hakkında tweet atmak veya tıklamak bir Facebook düğmesi. Bunu yapmak için, Smedyan hesabınızı Üçüncü Taraf Hizmet hesabınıza (örneğin, Facebook hesabınız) bağlamanız gerekir. Böyle bir durumda, Smedyan'e Facebook ile bilgi paylaşma yetkisi verirsiniz ve Facebook ile paylaştığımız bilgilerin kullanımının Facebook gizlilik politikasına tabi olacağını kabul edersiniz.

Lütfen Smedyan'de yayınlanan bilgi veya yorumların bu Üçüncü Taraf Hizmetleri tarafından toplanıp paylaşılabileceğini ve bu Üçüncü Taraf Hizmetleri aracılığıyla yayınlanan veya ifşa edilen bilgilerinizin veya yorumlarınızın Smedyan ve diğer Smedyan kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale gelebileceğini unutmayın. veya halk.

Etkinlikler
Etkinliklerimizden bazıları bir hizmet sağlayıcı aracılığıyla veya bağlı olmayan kuruluşlarla işbirliği içinde düzenlenebilir ve düzenlenebilir. Bu kuruluşlar, bu etkinliklere katılanların kayıt işleminin bir parçası olarak ad, e-posta adresi ve / veya telefon numarası gibi bilgileri sağlamasını isteyebilir. Bu bilgilerin toplanmasını veya kullanılmasını kontrol edemiyoruz. Bu üçüncü şahısların gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz, çünkü bu tür kuruluşların kayıt sırasında verdiğiniz bilgileri nasıl işlediğini kontrol ederler.

Fuarlar
Üçüncü şahıslar tarafından düzenlenen ticaret fuarlarına katılıyoruz. Bu kuruluşlar, bu etkinliklere katılanların kayıt işleminin bir parçası olarak ad, e-posta adresi ve / veya telefon numarası gibi bilgileri sağlamasını isteyebilir. Bu bilgilerin toplanmasını veya kullanılmasını kontrol edemiyoruz. Bu üçüncü şahısların gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz, çünkü bu tür kuruluşların kayıt sırasında verdiğiniz bilgileri nasıl işlediğini kontrol ederler.

Bir kullanıcı bir ticari fuarda standımızı ziyaret eder ve bize iletişim bilgileri veya bir kartvizit sağlarsa, kullanıcının bizimle ticari bir ilişki kurmayı planladığını varsayarız ve bizi pazarlama belgeleri sağlamaya veya bu kullanıcıyla etkileşime girmeye davet eder. Hizmetimizi tartışmanın amacı.

Bağlı Kuruluşlar
Bilgileri, ana şirketimizin ("Bağlı Kuruluşlar") ortak mülkiyeti veya kontrolü altında olan kuruluşlarla paylaşıyoruz. Yerel gereksinimlere tabi olarak, bu bilgiler Bağlı Kuruluşlarımız tarafından sunulan hizmetleri sağlamak için ve bu Gizlilik Bildiriminde açıklanan amaçlar için kullanılabilir. Bağlı kuruluşlar, doğrudan pazarlama amacıyla, ancak yalnızca her kullanıcının tercihlerine veya tercihlerine uygun olarak kullanıcılar hakkındaki bilgileri paylaşabilir.

Odeme yapiliyor
Kredi kartı ödemelerini işleme koymak için bir ödeme işleme şirketiyle çalışıyoruz. Bize herhangi bir ödeme yaparsanız, ödeme işleme sağlayıcımız tam adınızı ve kredi kartı bilgilerinizi bizim adımıza saklayacaktır.

Dolandırıcılığın Önlenmesi ve Yasal Hakların Korunması
(İ) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, şüpheli yasa dışı veya hileli faaliyeti araştırmak, önlemek veya bunlara yanıt vermek için gerekli olduğuna inandığımızda, bilgileri uygun yasal, adli veya kanun uygulayıcı makamlara ve danışmanlarımıza ve araştırmacılarımıza kullanabilir ve ifşa edebiliriz. veya Smedyan'in, kullanıcılarının veya diğerlerinin güvenliğini, haklarını veya mülkiyetini korumak için; (ii) bir kullanıcının Platformu veya Hizmeti kötüye kullanması veya herhangi bir sisteme yetkisiz erişim sağlaması, istenmeyen posta gönderme, hizmet reddi saldırıları veya benzer saldırılarla uğraşması; (iii) yasal hakları kullanmak veya korumak veya yasal iddialara karşı savunma yapmak; (iv) mevcut çareleri bulmamıza veya uğrayabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek için.

Kolluk kuvvetleri
Bir mahkeme, kolluk kuvveti veya uygun yargı yetkisine sahip başka bir kamu veya hükümet makamı, söz konusu kullanıcının bilgilerini sağlamamızı talep ederse ve bu tür bir talep, ilgili yargı alanındaki yasaların gerektirdiği yöntem kullanılarak yapılırsa, kullanıcı bilgilerini ifşa etmemiz gerekebilir.

arama emri, mahkeme celbi veya mahkeme emri gibi ve bu talebin geçerli olduğuna inanıyoruz.

Devlet Veri Talebi Şeffaflığı
Smedyan, kişisel gizliliği savunmaya çalışır ve her zaman platformumuzla etkileşimde bulunan ortaklarımızın, müşterilerimizin, kullanıcılarımızın ve potansiyel Veri Konularının yasal, güvenlik ve gizlilik yükümlülüklerini yerine getirmemizi sağlayacaktır. Smedyan, Devlet Veri Taleplerini aldığında, hem şeffaflık hem de hesap verebilirlik ile hareket etmemizi sağlayacağız. Smedyan, iyi niyet göstermek için çaba sarf eder ve mümkün olduğu ölçüde kullanıcılarımızın gizliliğini korurken bu taleplere yasal olarak uymamızı sağlamak için Harvard Şeffaflık Raporlama Araç Seti Yönergelerini izleyerek süreçler ve politikalar oluşturmuştur. Smedyan, Hükümet Veri Taleplerimizin raporlarını iki yılda bir yayınlar ve https://smedyan.com/sayfa/legal/transparency-reports/ adresinde incelenmek üzere mevcuttur.

Kurumsal Yeniden Yapılanma
İflas veya kurumsal durumlar da dahil olmak üzere işimizin, varlığımızın veya hisselerimizin tamamının veya herhangi bir kısmının yeniden düzenlenmesi, satışı, birleşmesi, ortak teşebbüs, devir, devir veya başka bir şekilde elden çıkarılması durumunda kullanıcıların bilgilerini üçüncü bir tarafa aktarabiliriz yeniden yapılandırma. Bir iflas veya başka bir mahkeme tarafından aksi belirtilmedikçe, aktarılan tüm kullanıcı bilgilerinin kullanımı ve ifşası bu Gizlilik Bildiriminde açıklanan politikalara tabi olacaktır. Bir kullanıcının gönderdiği veya bu devirden sonra toplanan herhangi bir bilgi, halef kuruluş tarafından benimsenen yeni bir gizlilik politikasına tabi olabilir.

Bilginin Sınırlar Arası Aktarımı.
Küresel bir Platform ve Hizmet sunuyoruz. Yürürlükteki yasalara tabi olarak, kullanıcılardan veya kullanıcılardan elde ettiğimiz bilgiler işlenebilir veya dünyanın her yerinde bulunan veri merkezlerine aktarılabilir. Bu ülkelerde kişisel verilerin korunmasına uygulanan standartlar ve yasalar, bir kullanıcının bulunduğu ülkede sağlanandan farklı olabilir.

Smedyan, Gizlilik Kalkanı programına katılmayı ve AB-ABD'ye bağlılığını tasdik etmeyi seçmiştir. Gizlilik Kalkanı Çerçevesi ve İsviçre-ABD. Gizlilik Kalkanı Çerçevesi ve ilgili İlkeleri ve Ek İlkeleri ("İlkeler"). Lütfen ayrıca AB-ABD. Gizlilik Kalkanı ve İsviçre-ABD. Gizlilik Kalkanı Politikası. [https://Smedyan.com/sayfa/legal/us-eu-privacy-notice/]

Güvenlik.
Kişisel Verilerin Güvenliği
Kontrolümüz dahilindeki bilgileri yetkisiz veya yasadışı erişim, kullanım, değiştirme, imha, işleme veya ifşaya ve kazara kayıp, imha veya hasara karşı korumak için ticari açıdan makul teknik, organizasyonel ve idari önlemler kullanıyoruz. Bu önlemlerin, gözetimimizdeki bilgilerin doğasına makul şekilde uyarlandığına inanıyoruz.

Kullanıcılarımızın kişisel verilerine erişimi, yalnızca iş sorumluluklarına bağlı etkinlikleri gerçekleştirmek için bunlara makul şekilde erişmesi gereken çalışanlar ve üçüncü taraflarla sınırlandırıyoruz.

Bununla birlikte, veri güvenliğinin gerçeklerinden dolayı, hiçbir güvenlik sistemi veya depolama sisteminin% 100 etkili veya güvenli olduğu garanti edilemez. Bu nedenle, bize sağlanan veya tarafımızdan toplanan hiçbir bilgiye yetkisiz kişiler tarafından erişilmeyeceğini, hacklenmeyeceğini, ifşa edilmeyeceğini, değiştirilmeyeceğini veya imha edilmeyeceğini garanti edemeyiz.

Güvenlik İhlali
Kullanıcıların kamuya açık olmayan kişisel bilgilerine yetkisiz erişim, kullanım veya ifşayla sonuçlandığına veya bununla sonuçlanabileceğine inandığımız bir güvenlik ihlalinden haberdar olursak, konuyu derhal araştırıp ilgili tarafları bilgilendireceğiz. böyle bir ihlalin. Bu tür bir soruşturma, (i) kolluk kuvvetlerinin meşru ihtiyaçları; (ii) ihlalin kapsamını belirlemek için gerekli önlemler; (iii) etkilenen bireyleri belirleme çabaları; ve (iv) Platformumuzun makul bütünlüğünü yeniden sağlamaya yönelik adımlar.

Bizimle etkileşiminizin artık güvenli olmadığına inanmak için nedeniniz varsa (örneğin, bizde sahip olabileceğiniz herhangi bir hesabın güvenliğinin tehlikeye atılmış olabileceğini düşünüyorsanız) veya başka birinin hesabınızı kullandığından şüpheleniyorsanız, Lütfen "Bize Nasıl Ulaşılır" bölümünde belirtildiği gibi bizimle iletişime geçerek hemen bize bildirin.

Kayıp veya Çalıntı Bilgiler
Kredi, banka, diğer finans kurumu bilgileriniz, kullanıcı adınız veya şifreniz kaybolursa, çalınırsa veya izinsiz kullanılırsa bize derhal haber vermelisiniz. Böyle bir durumda, hesap ayrıntılarınızı güncellemenize yardımcı olacağız.

Veri saklama.
Sizden topladığımız kişisel verileri, haklı iş ihtiyacımız olduğunda ve / veya yasalar tarafından daha uzun bir saklama süresi gerektirmedikçe, bu Gizlilik Bildiriminde belirtilen amaçların yerine getirilmesi gerektiği sürece saklayacağız. vergi, hukuk veya muhasebe amaçlarına gelince.

Kişisel verilerinizin silinmesini istediğiniz zaman talep edebilirsiniz ve talebinizi yürürlükteki yasalara göre değerlendireceğiz.

Kişisel verilerinizi işlememiz için haklı bir iş ihtiyacımız olmadığında, bunları ya sileriz ya da 

Adlandırın veya mümkün değilse (örneğin, kişisel verileriniz yedekleme arşivlerinde saklandığı için), kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklayacağız ve silme mümkün olana kadar başka herhangi bir işlemden ayıracağız.

Reklam Çerezleri.
Kurabiye
Tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek Platformumuzun ve diğer sitelerin çerez ayarlamasını engellemeyi seçebilirsiniz. Lütfen belirli çerezleri engellemenin veya devre dışı bırakmanın Platformumuzun bazı bölümlerinin belirli işlevlerine müdahale edebileceğini unutmayın.

Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, başvurmak isteyebilirsiniz.
Çerezler Hakkında Her Şey: http://www.allaboutcookies.org/
Tanımlama Bilgisi Merkezi: http://www.cookiecentral.com/faq/
Ağ Reklamcılığı: http://networkadvertising.org/

Belirli bir tarayıcıya özel bilgi edinmek için başvurabilirsiniz
Kenar: https://privacy.microsoft.com/en-us/windows-10-microsoft-edge-and-privacy
Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Cookies
Google Chrome: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=tr&answer=95647
Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/
Safari: http://support.apple.com/kb/ph5042
Safari iOS: http://support.apple.com/kb/ht1677
Android (Chrome): https://support.google.com/chrome/answer/95647?co=GENIE.Platform%3DAndroid
Windows 10 Mobile (Edge): https://support.microsoft.com/en-us/help/10609/microsoft-edge-windows-10-mobile-view-delete-browser-history

İlgi Alanına Dayalı Reklamcılık
Bir kullanıcının Platformumuzu kullanmasıyla ilgili toplanan bilgileri, e-Pazarlama Politikamıza uygun olarak üçüncü taraf web sitelerinde bir kullanıcıya Hizmetimizle ilgili reklamların sunulmasını düzenlemek için kullanırız. Bunu yapmak için, reklamcılık hizmeti sağlayıcımız, kullanıcının tarayıcısına benzersiz bir çerez yerleştirir veya tanır ve piksel etiketleri gibi diğer teknikleri kullanır.

Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve seçimleriniz hakkında bilgi almak isterseniz, lütfen şu adresi ziyaret edin:
http://www.aboutads.info veya http://www.networkadvertising.org.

İlgi Alanına Dayalı Reklamcılığın İptali
Aşağıda açıklandığı gibi, ilgi alanına dayalı reklamları almaktan vazgeçebilirsiniz. Çıkma, belirli devre dışı bırakma çerezleri aracılığıyla sağlanabilir. Lütfen yeni bir bilgisayar kullanmanın, farklı bir tarayıcı kullanmanın, belirli tarayıcıları yükseltmenin veya bir tarayıcının çerez dosyasını değiştirmenin veya silmenin bir devre dışı bırakma çerezini temizleyebileceğini unutmayın.

Lütfen, ilgi alanına dayalı reklamları almayı devre dışı bırakmanın, ekipmanınıza sunulan tüm reklamların engellenmesiyle sonuçlanmayacağını unutmayın. Reklam almaya devam edeceksiniz; bu reklamlar, özel ilgi alanlarınızı hedeflemek yerine genel veya ziyaret ettiğiniz bir web sayfasının içeriğine dayalı olacaktır.

Lütfen bu sitelerde Platformumuza eriştiğinizde cihazınıza çerez yerleştirenlerden çok daha fazla şirket listelendiğini unutmayın.

Web Sitelerinde Reklamcılığı Kontrol Etmek İçin

Digital Advertising Alliance:
Çerezler Hakkında Her Şey: http://www.aboutads.info/choices/
Çerez Merkezi: http://www.aboutads.info
Ağ Reklamcılığı: http://www.aboutads.info/consumers
Avrupa: http://youronlinechoices.eu

Ağ Reklamcılığı Girişimi:
http://www.networkadvertising.org/choices/
http://www.networkadvertising.org
http://www.aboutads.info/consumers

Dünya Gizlilik Forumu:
http://www.worldprivacyforum.org/cookieoptout.html

Etkileşimli Reklamcılık Bürosu (IAB)
http://www.iab.net

Mobil Uygulamalarda Reklamcılığı Kontrol Etmek İçin
İlgi alanına dayalı reklamları almak istemeyen mobil cihaz kullanıcıları, çeşitli şekillerde vazgeçebilirler.

Mobil cihazlar için Reklam Seçenekleri: http://www.aboutads.info/appchoices (ilk olarak http://www.aboutads.info/appchoices adresinden AppChoices uygulamasını indirmeniz gerekir).

Bir mobil cihazdaki tüm hedeflemeyi hemen sonlandırmak için cihaz ayarlarında "Reklam İzlemeyi Sınırla" seçeneğini açın.
Bir Apple cihazda Reklam Takibini sınırlamak için: https://support.apple.com/en-us/HT202074.
Bir Android cihazda Reklam İzlemeyi sınırlamak için: https://support.google.com/ads/answer/2662922.

Google Analytics
Google Analytics çerezi tarafından toplanan bilgiler, gizlilik uygulamalarına uygun olarak Google'a iletilir ve Google tarafından saklanır.

Google'daki gizliliğe ve bunun Google Analytics için nasıl geçerli olduğuna dair bir genel bakış için lütfen şu adresi ziyaret edin:

Mobil cihazlar için Reklam Seçenekleri: https://support.google.com/analytics/answer/6004245.

Sosyal medya
Sosyal medya hesabınızdaki uygulama gizlilik ayarlarını kullanarak, bağlı sosyal medya hesaplarınızdaki bilgileri kullanmak için Smedyan'e verdiğiniz izinleri düzenleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Her platformda üçüncü taraf erişiminin nasıl değiştirileceğine veya kaldırılacağına ilişkin talimatlar için aşağıdakilere bakın:

Twitter: https://help.twitter.com/en/managing-your-account/connect-or-revoke-access-to-third-party-apps.
Facebook: https://www.facebook.com/help/262314300536014/.
LinkedIn: https://www.linkedin.com/pulse/remove-third-party-apps-connected-your-linkedin-hector-rodriguez.

Elektronik İletişim
Bizden ticari elektronik iletişim alırsanız, şunları yapabilirsiniz: 

Bu tür iletişimlerde sağlanan "abonelikten çıkma bağlantısına" tıklayarak bizden gelecekteki ticari elektronik iletişimlerin alınmasından aboneliğinizi iptal edin.

Kayıtlı bir hesaba sahip olan müşteriler, Smedyan hesaplarında oturum açarak, "Ayarlar", "Kullanıcı Hesapları" na tıklayarak, bir kullanıcı seçerek ve ardından "Bildirim Seçenekleri" ndeki seçenekleri düzenleyerek ticari elektronik iletişimleri almayı reddedebilirler. On (10) iş günü içinde taleplerinizi yerine getireceğiz.

Ayrıca, bizden ticari elektronik iletişim almayı tercih etmezseniz, yine de size önemli idari mesajlar gönderebileceğimizi (hesabınızla ilgili güncellemeler veya hizmet değişiklikleri gibi) ve bu mesajları almaktan vazgeçemeyeceğinizi lütfen unutmayın.

Bilgi, Erişim ve Diğer Haklar Hakkı.
Bilgilerinize Erişim, Düzeltme veya Silme
Smedyan'de hesabı olan Kayıtlı Kullanıcılar, kendilerinden topladığımız kişisel verileri gözden geçirme, değiştirme veya bastırma hakkına sahiptir. Bunu yapmanın birkaç yolu var.

Hesabınıza giriş yaparak hesap bilgilerinizi ve profil ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca "Bize Nasıl Ulaşılır" bölümünde belirtildiği gibi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zorunlu kayıt tutma amacıyla ve / veya talebinizden önce başlattığınız herhangi bir işlemi tamamlamak için belirli bilgileri saklamamız gerekebilir. Artık bilgiler veritabanlarımızda ve diğer kayıtlarda kalabilir, ancak artık kimliğinize bağlı olmayacaktır.

Her Kayıtlı Kullanıcının Bilgilerinin eksiksiz ve doğru olmasını istiyoruz. Kişisel verilerinin eksiksizliğini ve doğruluğunu onaylamak veya üzerinde değişiklik yapmak için Kayıtlı Kullanıcıların kişisel profillerini ziyaret etmeleri önerilir.

AB / AEA Sakinleri: GDPR kapsamında Veri Sahibi Hakları.
AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR), Birleşik Krallık, Avrupa Birliği ve Avrupa Ekonomik Alanı'nda (AB / AEA) bulunan kişilere bazı sınırlamalarla aşağıdaki hakları verir. Kullanıcılar, bu haklardan herhangi birini kullanmak için aşağıdaki "Bize Nasıl Ulaşılır" bölümünde verilen adresten bizimle iletişime geçebilir ve istenen eylem veya bilgilerle yanıt vereceğiz veya bu hakkın neden sizin için geçerli olmadığını size bildireceğiz. .

İzin Vermeme veya İzni Geri Çekme Hakkı
Belirli kişisel verileri işlemek için izninize güvenmeye çalışabiliriz. Bunu yaptığımız yerde, onayınızı vermeme hakkına ve herhangi bir zamanda onayınızı geri çekme hakkına sahipsiniz. İzninizi geri çekerseniz, bu, geri çekilmeden önce rızaya dayalı olarak yürütülen işlemenin hukuka uygunluğunu etkilemeyecektir.

Erişim Hakkı
Sizinle ilgili kişisel verileri toplamamız veya işlemememiz konusunda onay alma hakkına sahipsiniz ve bu durumda, bu tür kişisel verilerin bir kopyasını dijital formatta talep etme hakkına sahipsiniz.

Düzeltme Hakkı
Sizinle ilgili yanlış kişisel verileri düzeltmemizi ve eksik kişisel verileri tamamlamamızı isteme hakkına sahipsiniz.

Silme Hakkı
Belirli durumlarda, sizinle ilgili kişisel verileri silmemizi talep etme hakkına sahipsiniz; örneğin, başlangıçta toplandığı amaçlar için artık gerekli değilse.

İşlemeyi Kısıtlama Hakkı
Belirli durumlarda, hakkınızda topladığımız kişisel verilerin işlenmesini kısıtlamamızı talep etme hakkına sahipsiniz; örneğin, hakkınızda tutulan kişisel verilerin doğru olmadığına veya yasal olarak tutulmadığına inandığınız durumlarda.

Veri Taşınabilirliği Hakkı
Belirli durumlarda, bize sağladığınız kişisel verileri yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan, makine tarafından okunabilir bir formatta alma hakkına ve verileri teknik olarak mümkün olduğu durumlarda başka bir kuruluşa iletmemizi sağlama hakkına sahipsiniz.

İşlemeye İtiraz Etme Hakkı
Bazı durumlarda, kişisel verilerinizi işlemeyi durdurmamızı talep etme hakkına sahipsiniz.

Doğrudan Pazarlama Amaçlı İşlemeye İtiraz Etme Hakkı
Size pazarlama iletişimleri göndermemizi talep etme hakkına sahipsiniz.

Yasal Etkiler Yaratan Yalnızca Otomatik İşlemeye Dayalı Kararlara Tabi Olmama Hakkı
Belirli durumlarda, yasal etkiler üreten veya sizi benzer şekilde etkileyen profil oluşturma dahil, yalnızca otomatik işlemeye dayalı bir karara tabi olmama hakkına sahipsiniz.

Bir Denetim Otoritesine Şikayet Etme Hakkı
Sizinle ilgili kişisel verileri işlememizin GDPR'yi ihlal ettiğine inanıyorsanız, bir denetim makamına şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

California'da İkamet Edenler: California Yasası Kapsamındaki Haklar.
California, web sitesi operatörlerinin veya benzer hizmetlerin, Kaliforniya'da ikamet eden kullanıcılara haklarıyla ilgili olarak belirli açıklamalar yapmasını zorunlu kılar, özellikle:

Işığı Parlat
Kaliforniya yasalarına göre, bir bireyle yerleşik bir iş ilişkisi olan ve hemen bir önceki takvim yılı içinde, öncelikle kişisel, aile veya 

üçüncü şahısların doğrudan pazarlama amaçları için üçüncü şahıslara hane halkı amaçları, talep üzerine, ifşa edilen kişisel verilerin türü ile birlikte bu tür üçüncü şahısların kimliğini Kaliforniya kullanıcılarına ifşa etmelidir.

"Bize Nasıl Ulaşılır" bölümünde belirtildiği gibi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliforniya yasalarına göre işletmelerin herhangi bir takvim yılı içinde bir kullanıcının isteğine yalnızca bir kez yanıt vermesi gerektiğini lütfen unutmayın.

Do-Not-Track
Bazı tarayıcılar, bireylere İnternette gezinirken izlenmemeyi istediklerini bildirme yeteneği verir. Kaliforniya yasaları, takip etmeme taleplerini nasıl ele aldığımızı kullanıcılara açıklamamızı gerektirmektedir. İnternet endüstrisi, "Do Not Track" in ne anlama geldiğine, "Do Not Track" uyumluluğunun nasıl ölçüleceğine veya değerlendirileceğine veya "Do Not Track" sinyaline yanıt vermeye yönelik ortak bir yaklaşım konusunda henüz anlaşmaya varmadı. Yönlendirme eksikliğinden dolayı, Kaliforniya yasalarına yanıt olarak tarayıcı tarafından başlatılan Do Not Track sinyallerini tanıyacak veya bunlara yanıt verecek özellikler henüz geliştirmedik.

Bu arada eğer varsa bir kısmının takibini engelleyecek teknik araçlar bulunmaktadır. "Reklamcılık Tercihleriniz" bölümüne bakın.

Çocukların Gizliliği.
Platformumuz, 18 yaşın altındaki kişilere yönelik değildir. Bu tür kişilerden Kişisel verileri talep etmiyoruz veya bilerek toplamıyoruz. Bir çocuğun bize kişisel veriler sağladığını fark ederseniz, lütfen aşağıdaki "Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz" bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin. 18 yaşın altındaki bir çocuktan Kişisel veri topladığımıza dair gerçek bilgi edinirsek, bu tür bilgileri veri tabanımızdan silmek için adımlar atacağız.

Bizimle nasıl iletişime geçilir.
Genel olarak
Bu Bildirim ile ilgili sorularınızı, endişelerinizi ve geri bildirimlerinizi duymak isteriz.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz:

E-posta ile: bilgi@smedyan.com

Şu numaradan telefonla:
Türkiye Merkezli: (541) 950 5224
Türkiye Dışında: +44 741-522-8558

Posta ile şu adrese gönderin:
Smedyan Inc
Dikkat: Gizlilik Uyumluluğu
Hacıkara magallesi sanayiilermesken yapı koop.
769/Ada M/Blok : No : 2
Ankara , TÜRKİYE

E-posta iletişimlerinin her zaman güvenli olmadığını lütfen unutmayın; Bu nedenle, lütfen bize gönderdiğiniz e-postalarınıza kredi kartı bilgilerinizi veya hassas bilgileri eklemeyin.

Bireysel Hakların Kullanılması Talebi
Haklarınızdan herhangi birini Bölüm 15 ve Bölüm 16'da açıklanan şekilde kullanmak için, lütfen yukarıda belirtildiği gibi yazılı olarak, e-posta veya posta yoluyla bizimle iletişime geçin, böylece talebinizi geçerli yasalar kapsamında değerlendirebiliriz. Aşağıdakileri sağlamadığınız sürece talebinizin incelenmek üzere kabul edilmeyeceğini lütfen unutmayın:

Platformumuzu kullanmak için kullandığınız ad, kullanıcı kimliği, takma ad, e-posta adresi veya diğer tanımlayıcılar veya hizmetin kayıtlı kullanıcısı değilseniz veya bizimle daha önce başka bir şekilde etkileşime girmediyseniz, adınız ve soyadınız ve sizinle yazışabileceğimiz bir adres.
Bulunduğunuz Eyalet veya Ülke.
Almak veya silinmek veya düzeltilmek istediğiniz bilgi veya içeriğin veya yapılmasını istediğiniz eylemin açık bir açıklaması; ve
Silinecek, kaldırılacak veya düzeltilecek içeriği veya bilgileri bulmamıza izin verecek yeterli bilgi
Güvenliğiniz için, bize talebinizi göndermek için kullandığınız belirli e-posta adresiyle ilişkili kişisel verilerle ilgili talepleri uygulayabiliriz.

Ayrıca, sorunuzun, talebinizin veya şikayetinizin niteliğine bağlı olarak, talebinizi uygulamadan önce kimliğinizi doğrulamamız gerekebileceğini ve devlet tarafından verilmiş bir kimlik ve kimlik belgesi gibi bir kimlik kanıtı isteyebileceğimizi lütfen unutmayın. coğrafi adres.

Makul olarak mümkün olan en kısa sürede talebinize uymaya çalışacağız. Bununla birlikte, açıkça temelsiz veya aşırı (örneğin tekrarlı olduğu için) bir talep üzerine hareket etmeyi reddetme ve / veya bazı durumlarda, bilgilerin sağlanması için idari maliyetleri hesaba katan bir ücret talep etme hakkını saklı tutarız. veya iletişim veya istenen eylemi gerçekleştirme.