Smedyan ile neler yapabilirim ?


1. Facebook, twitter , instagram , youtube , linkedin, tumblr , pinterest ve diğer bir çok sosyal medya hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.
2. Facebook sayfa ve gruplarınıza tek bir tıklama ile paylaşım yapabilirsiniz , paylaşımlarınız hesaplarınızda sorunsuz olarak hızlı şekilde paylaşılır.
3. Haber postları paylaşanlar için harika avantajlar sizi dakikalarca uğraştıran işlemleri saniyeler içinde yapabilirsiniz.
4. İçeriklerinizi planladığınız zamanlarda paylaşır aynı zamanda link kısaltabilir ve ne zaman sileceğinizi seçebilirsiniz.
5. sBot ile wordpress sitelerinizin hepsini buradan yönetebilirsiniz , kolayca haber yada galeri paylaşırsınız , paylaştığınız içerik hazır olarak paylaşım alanına gelir siz sadece hangi hesaplarda paylaşmak istediğinizi seçersiniz.
6. sBot Haber ve Galeri botlarını kullanarak diğer sitelerden kolayca içerik çekebilirsiniz.
7. Twitter ve İnstagram hesaplarınızı kolayca büyütebilecek bir çok işlemi yapabilirsiniz, Neler yapabilirsiniz bazılarını kısaca anlatalım.
- Otomatik mesaj atabilirsiniz
- Otomatik beğeni yapabilirsiniz
- Otomatik takip edebilirsiniz
- Otomatik takipten çıkabilirsiniz
- Otomatik rt ve reshare yapabilirsiniz
- İstediğiniz gibi seçeneklere bağlı işlemler yapabilirsiniz, kolay işlemler için doğru yerdesiniz.
8. Facebook sayfa ve gruplardan hit kasmak için harika bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.
9. sChat ile yüzlerce harika özelliği kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz, ticari işlerinizi hemen yapabilirsiniz.
10. Birden fazla sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz kesinlikle hiç bir şifre bilğisi alınmamaktadır.
11. %100 güvenilirdir , apiler üzerinden balantı kurulur , sosyal medya hesaplarınız kapanmaz ve çalınamaz.
12. Çok daha fazlasını yapmak için sMedyan harika bir uygulamadır.

Ses tabanlı ağ uygulamaları sosyal medyanın geleceği mi?

Sosyal medya ağı Path'in kurucusu ve aynı zamanda Clubhouse'a yatırım yapan kişiler arasında yer alan Dave Morin, New York Times'a yaptığı açıklamada “Bu, sosyal internetin çalışma biçiminde büyük bir değişiklik. Clubhouse'un yeni bir bölüm ve dönem olduğuna inanıyorum" diye konuştu. Bunda TESLA’nın CEO’su Elon Musk ile amatör borsacılar için hisse senedi ticareti uygulaması olan Robinhood'ın CEO'su Vlad Tenev ile yayını oldukça etkili oldu. Yayın, başta ABD olmak üzere tüm dünyada bu yeni uygulamaya ilgi artırdı. Ses teknolojileri firması Agora'nın hisseleri de yükselişe geçti. Hatta Clubhouse uygulamasıyla bir ilgisi olmayan Clubhouse Media Group hisseleri de isim benzerliği sayesinde yükseldi.

Sohbet odaları üzerinden kullanıcılarına sesli etkileşim imkanı tanıyan Clubhouse, son dönemde popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Clubhouse uygulamasında, diğer sosyal medya platformlarından farklı olarak yazılı mesajlaşma, görüntülü konuşma, gönderi ya da fotoğraf paylaşımı yapılmıyor. Aralık 2020 itibarıyla yaklaşık 1 milyar dolar değerlemeye ulaşan uygulamada ses, birincil etkileşim modu... Bu, uzmanlara göre, yeni bir dijital alan. Bu yüzden hızla teknoloji girişimcileri, gazeteciler, aktivistler ve ünlüler için sanal buluşma noktası haline geldi. 

Şubat 2021'de 8 milyon kişi tarafından indirildi

Sesli odalar oluşturan kullanıcılar sadece ses kayıtlarını paylaşıyor ve bu platforma sadece davet kodu ile giriliyor olması, platformun bu kadar dikkat çekmesinin nedenleri arasında iki unsur olarak göze çarpıyor. Yani konu başlığına göre kurulan sohbet odalarında kullanıcılar, sohbet yöneticisinden izin aldıkları taktirde konuşmaya dahil olabiliyor, ya da sadece dinleyici olarak da sohbete katılabiliyor. Aslına bakılırsa bunlar, sosyal medya kullanıcıların çok da alışkın olmadığı şeyler. Bir taraftan bu ayrıcalıklı hava, kullanıcılarda heyecan uyandırıyor.

Bu savı mobil veri ve analiz firması App Annie'nin verileri destekliyor. Buna göre, Mayıs 2020'de piyasaya sürülen platformun bu kadar ygulama 1 Şubat 2021 itibarıyla 3,5 milyondan fazla küresel indirmeden 18 Şubat 2021 itibarıyla küresel olarak 8 milyon indirmeye ulaştı ve yalnızca geçen ay yaklaşık dört milyon kez indirildi. Bunun 2,6 milyondan fazlasının ABD'de gerçekleştiğini tahmin ediliyor. Uygulamayı en çok kullanılan ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor. Türkiye, Appfigures’ün şubat başında topladığı verilere göre uygulamanın en çok kullanıldığı ABD, Almanya, Japonya ve Birleşik Krallık’tan sonra 125 bine yakın indirme sayısı ile beşinci ülke oldu.

Yeni sosyal ağ, insanların farklı konuların konuşulduğu odalara dinleyici, konuşmacı ya da moderatör olarak katılmasına olanak tanıyor. Ancak uygulama kulaktan kulağa yayılırken, hâlâ birçok güvenlik açığına ve gizlilik hatasına ev sahipliği yapıyor. Öte yandan, insanların benzer fikirlere sahip olduklarına inandıkları kişilere daha açık ve temkinsiz yaklaşması, kurbanlarına karşı kullanmak için bilgi arayışında olan siber korsanların işini kolaylaştırıyor. Bu da güvenlik açığı iddialarını gündeme getiriyor. Sosyal medya uygulamasında konuşulanlar çerçevesinde uygulamadan alınan ses kayıtlarının kayıt altına alındığı ve sonrasında bu seslerin Çin’e aktarıldığı iddia edildi.

Clubhouse’da halihazırda kötüye kullanım ve içerik denetimi eksikliğiyle ilgili sorunlar var. New York Times gazetesi de geçen haftalarda Clubhouse’un insanları istismardan korumak için fazla bir şey yapmadığına dair çok sayıda şikayet olduğunu yazmıştı. Plaformda nefret söylemine, cinsiyet ayrımcılığına ve istismara izin verilmediği belirtiliyor. Hatta önceden var olan nefret söylemi ve istismarla ilgili sorunlara karşı Ekim ayında topluluk moderasyonu kılavuzları oluşturulduğu biliniyor.