Smedyan ile neler yapabilirim ?


1. Facebook, twitter , instagram , youtube , linkedin, tumblr , pinterest ve diğer bir çok sosyal medya hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz.
2. Facebook sayfa ve gruplarınıza tek bir tıklama ile paylaşım yapabilirsiniz , paylaşımlarınız hesaplarınızda sorunsuz olarak hızlı şekilde paylaşılır.
3. Haber postları paylaşanlar için harika avantajlar sizi dakikalarca uğraştıran işlemleri saniyeler içinde yapabilirsiniz.
4. İçeriklerinizi planladığınız zamanlarda paylaşır aynı zamanda link kısaltabilir ve ne zaman sileceğinizi seçebilirsiniz.
5. sBot ile wordpress sitelerinizin hepsini buradan yönetebilirsiniz , kolayca haber yada galeri paylaşırsınız , paylaştığınız içerik hazır olarak paylaşım alanına gelir siz sadece hangi hesaplarda paylaşmak istediğinizi seçersiniz.
6. sBot Haber ve Galeri botlarını kullanarak diğer sitelerden kolayca içerik çekebilirsiniz.
7. Twitter ve İnstagram hesaplarınızı kolayca büyütebilecek bir çok işlemi yapabilirsiniz, Neler yapabilirsiniz bazılarını kısaca anlatalım.
- Otomatik mesaj atabilirsiniz
- Otomatik beğeni yapabilirsiniz
- Otomatik takip edebilirsiniz
- Otomatik takipten çıkabilirsiniz
- Otomatik rt ve reshare yapabilirsiniz
- İstediğiniz gibi seçeneklere bağlı işlemler yapabilirsiniz, kolay işlemler için doğru yerdesiniz.
8. Facebook sayfa ve gruplardan hit kasmak için harika bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.
9. sChat ile yüzlerce harika özelliği kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz, ticari işlerinizi hemen yapabilirsiniz.
10. Birden fazla sosyal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz kesinlikle hiç bir şifre bilğisi alınmamaktadır.
11. %100 güvenilirdir , apiler üzerinden balantı kurulur , sosyal medya hesaplarınız kapanmaz ve çalınamaz.
12. Çok daha fazlasını yapmak için sMedyan harika bir uygulamadır.

Apple, Önemli Güvenlik Güncellemeleri Getiren iOS 14.4.1 Sürümünü Yayınladı

Apple tüm iPhone, iPad ve Mac kullanıcılarının mümkün olan en kısa süre içinde güncellemeyi indirmeyi önerdiği iOS 14.4.1, watchOS 7.3.2, iPadOS 14.4.1 ve macOS 11.2.3 güncellemesi içinde bir güvenlik açığının kapatıldığı bildiriliyor. Apple’a özgü Safari tarayıcısında bulunan bir güvenlik açığı WebKit’in bozulmasına neden oluyor ve cihazınızda istenmeyen bir kodun çalışması sağlanıyor.

Google ve Microsoft güvenlik araştırmacıları tarafından keşfedilen bu güvenlik açığıyla, cihazınızın kötü amaçlı web siteleri üzerinden zararlı bir yazılım çalıştırılabileceği belirtiliyor. Hatta şu ana kadar belki de çalıştırılmış bile olabilir.

Rastgele kod çalıştırma izni

Apple tüm cihazlarında safari için güvenlik güncellemesi

Safari kullanırken hangi siteye girdiğiniz ya da hangi izinleri verdiğiniz bu noktada çok önemli. Rastgele kod çalıştırma izni gibi bir izin verdiyseniz güvenlik açığı nedeniyle cihazınıza bir sızma işlemi söz konusu olabilir. Dünyanın en güvenilir işletim sistemlerinden biri olarak görülen iOS cihazlarda böyle bir durum nasıl yaşandı elbette şu an pek bilinmiyor.

Apple söz konusu güncellemeleri en kısa sürede yapmanızı ve sisteminizi güvenli hale getirmenizi öneriyor. Uzun zamandır ilk defa tüm işletim sistemlerine aynı anda yazılım güncellemesi yayınlayan Apple’ın yeni bir krizden uzak durmak istediği şimdilik kesin gibi.

Apple cihazlarınızı güncellemek için;

  • Ayarlar bölümüne girin
  • Genel menüsüne giriş yapın,
  • Yazılım güncelleme seçeneklerini takip edin.